על המשקפיים

אחורי הקלעים היו תמיד הבית שלי. משם הבטתי בשמחה על המתרחש, משאיר את הבמה עטוית הפנסים לאחרים, כאלו שיש להם כשרונות נפלאים שהופכים את הבמה לבית שלהם.
הפעם החלטתי להפוך את אחורי הקלעים לבמה. לסובב את זווית הראייה ב-180 מעלות, להסיט את הווילונות למקום הנסתר לעין הקהל ולהזמין אתכם לראות ולחוות את הדברים דרך המשקפיים שלי, דרך הזווית של זה שעומד שם מאחור.
המקום הקסום הזה, אליו אני מזמין אתכם, מאפשר לי לתת מעצמי לעולם. נפלה בזכותי האפשרות ליצור עולם שלם מתוך פאזל של מילים ומנגינה ולשיר לכם אותו דרך "מגברים" שונים. מישהו אמר לי פעם שנכון לקרוא לתהליך הזה עבודת יד. מישהו אחר אמר עבודת בית. הכול נכון ומדויק ובעיקר – הכול בא מן הלב. לכן גם בחרתי נושאים שהם לב החיים שלי: לידה, מוות, פחדים, אמונות, מאבקים, אהבה – נושאים שהם העוגנים של חיי, שסביבם נכתבו הטקסטים.
גם כותבי הטקסטים היו אנשים שנכנסו לליבי – אנשים שאני מעריך את היצירה שלהם ואת הבחירה שלהם במילים שעושות הבדל.
בחרתי בשיר על לידה כי לידות היוו תמיד עבורי סמל ליצירה האולטימטיבית, שאין גדולה ממנה. למול לידה בחרתי בשיר על מוות, כי אני מפחד ממנו מאוד. כמו כן היה לי חשוב לגעת בטקסטים שעוסקים באמונה של בני אדם בעצמם ובחברה, כי אני אוהב בני אדם ואוהב להאמין, וכי אני מתעקש לסמן קו אופטימי ולקוות ליותר.
כשנכנסתי פנימה לתוך תוכי, הבנתי שאני דבר והיפוכו. לפעמים אני אוהב את עצמי, לפעמים שונא ולפעמים גם וגם, ובמקום הזה נוגעים מספר טקסטים.
הטקסטים הללו חיברו אותי למאבקים היומיומיים שלי, למפגשים עם אנשים שנמצאים מאחורי הדלתות שפתחתי ואני עדיין פותח כל יום בחיי, החל מילדותי. גדלתי בעכו, לא הייתי ילד שמנת – ההפך.
ברחובות של עכו עברתי חוויות ושמעתי סיפורים שהטביעו בי את חותמם לנצח.
אפשר אפילו לומר שכילד ראיתי ושמעתי הרבה יותר מדי... וגם לשם, לאחורי הקלעים של נפשי, אני לוקח אתכם.
ולבסוף, היות ומתחת לכל המים הגועשים הללו, נעוץ העוגן החזק מכולם, האהבה – כתבתי גם על שתי האהבות הגדולות שלי...
זו האישית וזו לפסנתר.
התחלתי להלחין לבד. באמצע השביל בחרתי כשותף את בני רועי ויחד הלחנו חלק מהשירים. למדתי כי לבנים מאותה מחצבה מאפשרות ליצור בניינים שונים. אלו היו רגעים של חסד והתרוממות, של גאווה וחיבור בין דורי שאפשר לכל אחד מאתנו להיות טוב יותר בזכות השני.
בגלל שאני לא זמר, בחרתי לכל שיר מבצע. הבחירה במבצעים הייתה עבורי קלה כי אלו אנשים שאני מאוד אוהב. אני לא יודע לשיר אבל אני שר דרכם. הם ה"מגבר" שלי, הפה שלי. הם נתנו לרגש שלי התגלמות פיזית בדמות קול וגרון, ובעיקר לקחו את היצירה והביאו לתוכה את עצמם.
איזו חוויה זו הייתה לראות שלושה-עשר מבצעים יורדים במדרגות לאולפן שלי במשך יותר משנה ויוצרים ביחד יצירה אחת הגדולה מסך חלקיה...
אני מרגיש גאה שאנשים יקרים כאלו שרו אותי, שרו בשבילי.
לא אחת שאלו אותי מדוע חשוב לי לא רק להלחין את השירים, אלא גם להפיק ולעבד אותם? אני מאוד אוהב להפיק. במימד הזה אני מרשה לדמיון שלי להשתולל. חשוב לי להשלים את היצירה וללוות אותה יד ביד, עד שהיא מתגבשת לתצורתה הסופית, למקסמם ולהרחיב את טווח הנתינה שלי ליצירה.
העבודה על אף שיר בפרויקט שלפניכם לא הסתיימה באמת. היא גם לא תסתיים לעולם. תמיד אוכל לעבוד עליו עוד ועוד, אבל החלטתי לעצור כאן.
לא כי זו סוף הדרך, אלא כי אני מוכן לפסוע בשביל חדש ולפנות מקום לכל אחד מכם שיבחר לצעוד בה, ולחוות בדרכו את שחוויתי אני. מכאן אני מסתכל על הכול דרך המשקפיים שלי ומרגיש מאושר.
ואני מזמין אתכם להצטרף אלי.

האמנים המשתתפים

ערן צור

ערן צור

את ערן צור הכרתי כשלמדנו יחד במחזור הראשון של רימון. כבר אז הבנתי שמדובר ברוֹקר אמיתי. ערן הוא בעיני איש נדיר עם איכויות יצירה בלתי רגילות. איש של שירה, של קצב, עם קול טנורי עמוק, מזוהה ומיוחד. את העבודה עם ערן אפיינה המילה "חופש". רק יוצר גדול כמוהו מסוגל לתת חופש ולאפשר לי להוביל אותו להרפתקה חדשה, לסוג הפקה שלא אופייני לחומרים המוזיקליים שלו. רציתי שערן יהיה זה שיכתוב את הטקסט לשיר שהוא יבצע ושמחתי על ההחלטה כאשר גיליתי כי מבלי שתיאמנו מראש, בחר ערן לכתוב על הפחד מהמוות –  פחד שבו בעת מלווה ומרתק גם אותי, פחד שאינני מרבה לדבר עליו ושלא הייתי מעז לכתוב עליו. ערן נתן לשלושתנו –  לו, לי, ולפחד – מילים.כשמדברים עם ערן מרגישים את החיוך,כששומעים אותו מדבר מרגישים את העומק באיך שהוא נשמע ובמה שהוא אומר.איש נדיר איכותי עמוק ומחייך-זו ההגדרה שלי לערן.

רועי נויפלד

רועי נויפלד

הכי קשה זה לכתוב על הבן שלך.  זה מרגש… זה עמוק… זה הכול – כי הוא הילד שלך, אבל זה הרבה מעבר לכך. רועי שותף להלחנה של מספר שירים ב"משקפיים" ושר גם את אחד מהם. הוא ליווה ואני שרתי מנגינות, ולפעמים ההפך. הוא הוסיף מסגולותיו המוזיקליות כדי ליצור משהו שלם, וריגש אותי כשנתן את כולו ואת קולו. רועי היה עד לא מזמן הילד הקטן שלי, אך הוא עצום בממדיו הרוחניים. יש לו לב, רגש, כישרון ובגרות שאותם אני מתרגש לגלות בכל פעם מחדש. זכינו יחד לחיבור בין דורי שאפשר לכל אחד מאתנו להיות טוב יותר בזכות השני, ורגעי היצירה המשותפים היו רגעים בהם חשתי התרוממות אדירה.

אי אפשר לתאר במילים יצירה משותפת עם הבן שלך. זה חזק ממילים. זה האושר הגדול.

בעז בנאי

בעז בנאי

את בעז אני מכיר הכי פחות זמן… אבל אני מרגיש בדיוק הפוך! בועז התארח באחת ההופעות בהן נכחתי בתיאטרון תמונע וכשהתחיל לשיר, הבנתי שמדובר באיש מיוחד ונדיר. הקליק הראשוני נוצר בינינו בפרויקט אחר בו עסקתי, והחיבור התחזק לאחר שבני רועי, המנגן עם בעז, הזמין אותי להופעה שלהם. נפעמתי מהביצועים של בעז ועוד יותר מהתקשורת שלו עם הקהל. כמה פשטות, צניעות, רוחב לב ואמת יש באיש אחד. הצעתי לו לנסות לשיר את "דלת מול דלת", אותו כתבה רחלי שביט, שיר שמחייב ביצוע שפורץ מן המילים. הצורה בה ניגש בעז לשיר ולמילותיו שבתה מייד את ליבי. בעז הוא יוצר נהדר, בעל גישה מעוררת השראה ליצירה, ויכולת ההגשה שלו הופכת אותו בעיני לאחד המבצעים הטובים של התקופה האחרונה.

שמעון בוסקילה

שמעון בוסקילה

שמעון בוסקילה הוא לא "בן אדם". לדעתי מדובר בלב מהלך! שמעון הוא בעל רגישות יוצאת דופן. מתוכה ובאמצעותה הוא יוצר שירים ומביע את עצמו בניואנסים מטורפים. צורת ההגשה שלו,  האבחנה הייחודית שלו בפרטים הנוגעים בקצב, במבנה השיר, הדיוק הבלתי מתפשר שלו במילים – כל היכולות הללו של שמעון מעוררות השראה. הוא מלא באנרגיה: יוצר, נוגע בעומקן של מילים ושר ללא הפסקה, אפילו כשהוא נח. כל דבר בו הוא נוגע, הופך להיות שלו – כזה שבא מהבטן. ואת כל מה שכתבתי עד כה, אני יכול לתמצת במילה אחת –  נשמה. השיר שהוא מבצע הינו בקשה, מעין תפילה, ואין מתאים ממנו לבצע אותה.

ליונל פרטיין

ליאונל פרטיין

איזה איש! יוצר בעל יכולת קולית מדהימה, עומק, עדינות, הבנה, רגישות, פשטות ומורכבות, והכול בדמות איש אחד. כבר כשראיתי אותו לראשונה בטלוויזיה הבנתי את מה שאני חושב שכולם הבינו -  שליאונל פרטיין הוא בעל כשרון יוצא דופן. השיר שליאונל מבצע, "בני אדם", מבוסס על פרלוד של שופן.  באחד ממכתביו של שופן משנות העשרים הוא כתב: "מנסים לשכנע אותי לשווא, שכל מלחין הוא אזרח העולם. אף אם זה כך, כמלחין – אני עדיין בעריסתי. כפולני – אני כבר בן עשרים." אני מרגיש שליאונל הוא הבטחה. הוא בעריסתו, אבל אני מחכה ובטוח בפריחתו.

דנה ברגר

דנה ברגר

את דנה אני מכיר כבר שנים אבל למעשה לא הכרנו כלל… בכל פעם שדרכינו הצטלבו אמרנו: "חייבים לעבוד יחד", ו"מוכרחים להיפגש", אך האמירות הללו לא יצאו אל הפועל עד עתה. את הטקסט שדנה שרה ב"משקפים" קיבלתי להלחנה ממאיר גולדברג, ומייד זיהיתי בתוך הוויתו את דנה: זמרת רוק אמיתית עם כוח ועוצמה, אשר יודעת לגעת בקהל ולהעביר מסר חשוב, אבל כזו שיש בה גם ממדים נוספים. כי מאחורי הקול הכריזמטי, המחוספס, מאחורי ה"זמרת בג'ינס", מסתתרת גם זמרת רכה, נעימה ומלטפת, זמרת נוגעת ללב בשמלה המתנופפת ברוח. השיר שהיא מבצעת ב"משקפיים" מאופיין במנעד הלא שגרתי שלה החושף את מורכבותה, והטקסט אותו היא שרה ראוי לזמרת רוקנרול ייחודית שכמותה, זמרת שהיא גם וגם.

סיון טלמור

סיון טלמור

את סיון טלמור הכרתי ברימון. לאחר מכן נפגשנו שוב בתהליך העבודה על האלבום של אוהד חיטמן. קשה לשכוח את דמותה: זמרת עם קול מלטף ומיוחד, קופצני אך רחב, לוחש ונושך, קול חודר. היה לי ברור שכאשר אכנס לעבודה על הפרויקט שלי, ארצה לשתף אותה בו. ידעתי שאוכל לקבל מזמרת ואישה מופלאה כמותה שיר שמהול בייחודיות שהיא מגלמת יומיום בדמותה: שיר שכולו חיוך וסרט שמח על הראש.

ריקי גל

ריקי גל

ריקי גל מסמלת עבורי פסגה. בתחילת דרכי ניסיתי לשלוח לה מספר שירים שהלחנתי ותמיד הרגשתי שעבודה משותפת איתה תגרום לי תחושת סיפוק, כאילו הגעתי לפסגת הר פנימית בליבי, כזו שתמיד רציתי לכבוש. אחח! כמה קינאתי במתי כספי. מתי, אחד מגיבורי ילדותי, הוא בן מזל קשת כמוני, אבל החץ שלו מזמן כבר חדר לליבה של ריקי. גם אני רציתי. אז הצעתי לה לבוא ולשמוע את השיר "מנגן פסנתר". העבודה איתה היתה "בית-ספר" שלא היה בו תלמיד נלהב ממני: למדתי על גישה לשירה, משמעת, חוסר פשרות והליכה עד הסוף. לא תמיד הסכמנו על הכול, אבל ריקי גל היא מורה לחיים. היא זמרת ענקית עם דרישות גבוהות מעצמה, כמו גם מהסובבים אותה. מקווה שעמדתי בהן…ריקי לא תוותר על פסיק,היא יודעת להביא את עצמה  ואת הסובבים אותה למקום שמרגישים שמי שנמצא בו מקצוען אמיתי.

מירי מסיקה

מירי מסיקה

מירי היא עבורי מלכה –  אחת ויחידה, חתולת רחוב עם מָגְבֶּר במיתרי הקול, ויכולת הגשה מדהימה. הכרנו בתחילת הדרך ברימון. לאחר מכן עבדתי איתה ועם אורי זך, בעלה, על האלבום הראשון שלה ובהמשך גם קצת על האלבום השני. הלחנתי לה שירים שאני מאוד גאה בהם, והייתי גאה אף יותר לשמוע את היצירה שלי מבוצעת על ידי זמרת ענקית כמוה. מירי היא זמרת שניחנה, בנוסף להיותה מבצעת יוצאת דופן, גם בכישרון הקשבה. היא אמנית בעלת אבחנות מדויקות –  כאלו שעושות את ההבדל עבור המאזין. מאוד התרגשתי כשהיא שלחה לי את הטקסט לשיר "כשתבואי" ואני מאושר שהיא שרה אותו ב"משקפיים". זהו שיר אימהוּת, שיר שמלא ברגש, שיר אותו שרתי, ביחד עם מירי, בבת המצווה של בִּתי מאיה. הטקסט העוצמתי נכתב לקראת לידת בתה הבכורה של מירי, תמר. והנה, בסמליות מקסימה, מגיח השיר בעצמו לאוויר העולם בעיתוי הסמוך ללידת בתה השנייה…

דניאלה מילא

דניאלה מילא

דניאלה מילא היא עבורי אהבה ממבט ראשון. התאהבתי בה בשנייה הראשונה בה ראיתיה, כשעבדתי עם מתמודדי התוכנית "דה וויס". דניאלה היא זמרת יוצאת דופן, בעלת קול מיוחד שאופייני רק לה ובעלת יכולת הגשה בלתי שגרתית. יש לה את הצבע שלה, וזו מתנה משמים. השיר שדניאלה מבצעת ב"משקפיים" מהווה גשר שמחבר בין שנינו –  אחד כזה שאני מקווה שנשוב ונפסע בו עוד פעמים רבות. השיר מספר קצת עליה ואני חשתי שהוא נתפר במיוחד עבורי. התאהבתי… כבר אמרתי??

שלמה גרוניך

שלמה גרוניך

שלמה גרוניך הוא עבורי גיבור ילדוּת. לא אשכח לעולם כיצד כשהייתי בן חמש-עשרה, הגיע שלמה להופעה בעכו וגילה כי אינו יכול להופיע משום שבאולם אין כיסא לפסנתר. אני זוכר כיצד רצתי במהירות ובנחישות לבית התזמורת, טיפסתי על חלון, הזדחלתי פנימה, הוצאתי משם כיסא, חזרתי לאולם המופעים ושמתי אותו ליד הפסנתר –  נרגש וגאה בכך שבעזרתי, הנער שמוליק, התאפשרה ההופעה. לימים, כשאירחתי את שלמה גרוניך כמלחין וכמבצע לשיר "נדודי שינה" בפרויקט הגמר שלי ברימון, סיפרתי לו את הסיפור. שלמה לא זכר אותו, אבל אני לא שכחתי את אותו היום. לא כשהופענו יחד עם תזמורת ה"ביג-בנד" שהקמתי במרתוני הג'אז בתל אביב, ולא במופע הענק בו השתתפנו יחדיו בלילות יפו. וכששלמה הסכים לקחת חלק בפרויקט "משקפיים" התרגשתי מאוד מכך שגיבור ילדותי, איש מיוחד בעל שעור קומה, שוב יֵשב על כיסא שהבאתי לו, וישיר שיר שהלחנתי –  במיוחד עבורו.

אבי בללי

אבי בללי

אני מכיר את אבי בללי שנים רבות, וגאה לקרוא לו חבר. אבי הוא מוזיקאי ענק ואדם מיוחד, ולא פחות מזה אדם ענק ומוזיקאי מיוחד. בעיני הוא בעל כשרונות נדירים כמלחין, כמפיק וכמבצע. זכיתי לנגן באקורדיון בהופעות של "מטבח אקוסטי" וזכיתי לכך שהוא ינגן בפרויקט שלי, "mosaic". כשאבי, שלרוב אינו מבצע את השירים, הסכים להשתתף ולשיר ב"משקפיים", הייתי מאושר. לוּ הייתי יכול הייתי רוצה לדעת לשיר בדיוק כמוהו, עם קול עבה וחם, עם כבוד לכל מילה והגשה מן הלב. סשן השירה באולפן, בו חש אבי שהוא שר לבִּתו, היה מרגש ובלתי נשכח. באותו רגע, כשדמעות התגנבו לעינינו, לא היה לנו כלל צורך במילים בשביל לתאר את כוחה הבלתי אמצעי של המוזיקה, ואת יכולתה לחדור לתהומות הנפש ולחבר בין אנשים. הרגשנו זאת היטב.

סמדר אקראי

סמדר אקראי

כבר במפגש הראשון עם סמדר אקראי, באחד מן הפרויקטים שהפקתי ברימון, זיהיתי אישה יפה מבפנים ומבחוץ – תחושה שהתחזקה אצלי כשסמדר השתתפה בפרויקט שלי, "mosaic". כשהחלטתי לכתוב את השיר "בדיוק אותו דבר", שיר שהוא למעשה דואט דמיוני ביני לבין בתי מאיה, ידעתי שסמדר היא זו שתגלם את קולה של מאיה. הדואט בשיר הוא לכאורה בלתי אפשרי משום שמילותיו משקפות את מילותיה של מאיה לו היתה שרה לי על החיים ועל הקשר בינינו היום, אך הוא כתוב מנקודת מבטה של אשה בת שמונה-עשרה, ולא נערה בת שלוש-עשרה, כפי שהיא כעת. ידעתי שסמדר תוכל להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, משום שמי שהיא כבן אדם ,וקולה הקטן,המרגש, החצי דיבורי והמוגש בבהירות, הוא קול תמידי של ילדה – שקופה אבל בעלת עמדה – בדיוק כמו קולה של מאיה.

המשקפיים של נויפלד

המשקפיים של נויפלד

דלת מול דלת / 4:27

קול אחד / 3:56

דבר והיפוכו / 3:59

בדיוק אותו דבר / 3:58

תמונות

שלמה גרוניך באולפן
סמדר אקראי
ליאונל ושמוליק באולפן מדברים על המשקפיים
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
המשקפיים של נויפלד- בדיוק אותו דבר
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
תמונת גלריה
NOYFELD-LOONA-7228s
NOYFELD-LOONA-7203s
NOYFELD-LOONA-7599
NOYFELD-LOONA-7610
DSC_4554 (2)
DSC_4613
NOYFELD-LOONA-7433
NOYFELD-LOONA-7333
NOYFELD-LOONA-7304
NOYFELD-LOONA-7206
NOYFELD-LOONA-7155
NOYFELD-LOONA-7143
NOYFELD-LOONA-7090
NOYFELD-LOONA-7063
NOYFELD-LOONA-7050
NOYFELD-LOONA-6986
NOYFELD-LOONA-4186
NOYFELD-LOONA-4154
NOYFELD-LOONA-4133
NOYFELD-LOONA-4105
NOYFELD-LOONA-4038
NOYFELD-LOONA-4021
NOYFELD-LOONA-3919
NOYFELD-LOONA-3848
NOYFELD-LOONA-3834
NOYFELD-LOONA-3818
NOYFELD-LOONA-3793
NOYFELD-LOONA-3767
NOYFELD-LOONA-3728
NOYFELD-LOONA-3721
NOYFELD-LOONA-3666
יונתן פריג׳ באולפני לונה
NOYFELD-LOONA-3592
NOYFELD-LOONA-3589
NOYFELD-LOONA-3487
NOYFELD-LOONA-3453
DSCF2541 (2)
DSCF2297
DSCF2217 (2)
DSCF2170 (2)
ערן צור ושמוליק באולפן מדברים על המשקפיים
DSCF2077 (2)
DSCF2073
DSC_5030
DSC_5017
DSC_4832
DSC_4777 (2)
DSC_4728
צילום: נועם יוסף, רומי שניידר ודוד פרל.

וידאו

קליפים

קול אחד – רועי נויפלד בהופעה חיה

קול אחד – רועי נויפלד

Bottom shadow
האמן – שמעון בוסקילה בהופעה חיה

האמן – שמעון בוסקילה

Bottom shadow
יא מאמא – שמעון בוסקילה בהופעה חיה

יא מאמא – שמעון בוסקילה

Bottom shadow
דבר והיפוכו – דניאלה מילוא בהופעה חיה

דבר והיפוכו – דניאלה מילוא

Bottom shadow
נשיקה וחיוך – סיון טלמור בהופעה חיה

נשיקה וחיוך – סיון טלמור

Bottom shadow
דלת מול דלת – בעז בנאי בהופעה חיה

דלת מול דלת – בעז בנאי

Bottom shadow
טוב מזה – דנה ברגר בהופעה חיה

טוב מזה – דנה ברגר

Bottom shadow
אף אחת – מירי מסיקה בהופעה חיה

אף אחת – מירי מסיקה

Bottom shadow
קול אחד / רועי נויפלד - בימוי אנימציה ועריכה: מעין צוריאל

קול אחד / רועי נויפלד

Bottom shadow
23

דבר והיפוכו / דניאלה מילוא

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד- בדיוק אותו דבר

המשקפיים של נויפלד- בדיוק אותו דבר

Bottom shadow
בימוי ואנימציה: טים רזומובסקי, ניהול קריאיטיב: רוני שניידר.

נסיעת חינם / ערן צור

Bottom shadow

מאחורי הקלעים

המשקפיים של נויפלד - טריילר

המשקפיים של נויפלד – טריילר

Bottom shadow
שלמה גרוניך סרטון אמן

שלמה גרוניך סרטון אמן

Bottom shadow
רועי נויפלד סרטון אמן

רועי נויפלד סרטון אמן

Bottom shadow
לאוניל פרטיין סרטון אמן

ליאונל פרטיין סרטון אמן

Bottom shadow
פתאום יש שלמה חדש

פתאום יש שלמה חדש

Bottom shadow
גרוניך מנגן בפסנתר

גרוניך מנגן בפסנתר

Bottom shadow
מירי מסיקה סרטון אמן

מירי מסיקה סרטון אמן

Bottom shadow
שמעון בוסקילה כל הזמן באקשן של העשייה

שמעון בוסקילה כל הזמן באקשן של העשייה

Bottom shadow
מירי מסיקה יש לה ראש מדהים

מירי מסיקה יש לה ראש מדהים

Bottom shadow
שלמה גרוניך - סרטון אמן

שלמה גרוניך – סרטון אמן

Bottom shadow
רועי נויפלד - סרטון אמן

רועי נויפלד – סרטון אמן

Bottom shadow
ליאוניל פרטיין - סרטון אמן

ליאוניל פרטיין – סרטון אמן

Bottom shadow
פתאום יש שלמה חדש

פתאום יש שלמה חדש

Bottom shadow
גרוניך מנגן בפסנתר

גרוניך מנגן בפסנתר

Bottom shadow
מירי מסיקה - סרטון אמן

מירי מסיקה – סרטון אמן

Bottom shadow
שמעון בוסקילה - כל הזמן באקשן של העשייה

שמעון בוסקילה – כל הזמן באקשן של העשייה

Bottom shadow
מירי מסיקה - יש לה ראש מדהים אבל לב ענק

מירי מסיקה – יש לה ראש מדהים אבל לב ענק

Bottom shadow
שמעון בוסקילה סרטון אמן

שמעון בוסקילה סרטון אמן

Bottom shadow
קול אחד בביצועו של רועי נויפלד בכיכר רבין

קול אחד בביצועו של רועי נויפלד בכיכר רבין

Bottom shadow
בועז בנאי סרטון אמן

בועז בנאי סרטון אמן

Bottom shadow
ריקי גל סרטון אמן

ריקי גל סרטון אמן

Bottom shadow
שלמה גרוניך סרטון אמן

שלמה גרוניך סרטון אמן

Bottom shadow
דנה ברגר סרטון אמן

דנה ברגר סרטון אמן

Bottom shadow
דניאלה מילוא - הבחירה האולטימטיבית לשיר הזה

דניאלה מילוא – הבחירה האולטימטיבית לשיר הזה

Bottom shadow
להוציא את האמת שלך החוצה

להוציא את האמת שלך החוצה

Bottom shadow
זה פשוט אנרגיה מטורפת

זה פשוט אנרגיה מטורפת

Bottom shadow
זה אנשים שהם המשפחה שלך

זה אנשים שהם המשפחה שלך

Bottom shadow
ואז פתראום זה קורה ואני נהיה... מים

ואז פתאום זה קורה ואני נהיה… מים

Bottom shadow
יום בלי משקפיים

יום בלי משקפיים

Bottom shadow
אנשים עושים את זה ביחד

אנשים עושים את זה ביחד

Bottom shadow
פתיח משקפיים מתחלפות

פתיח משקפיים מתחלפות

Bottom shadow
-03-09 at 16.21.26

היא הבחירה האולטימטיבית לשיר הזה

Bottom shadow
2014-03-09 at 16.06.38

מי כתב את זה? הוא מכיר אותי

Bottom shadow

ילד קטן בגוף גדול

Bottom shadow
Screen Shot 2013-12-12 at 11.21.12

״זה שיר לאבות..לאבאים״

Bottom shadow
המקום המוגן הזה

״המקום המוגן הזה״

Bottom shadow
״הוא לא שומע מוזיקה הוא רואה״

״הוא לא שומע מוזיקה הוא רואה״

Bottom shadow
Screen Shot 2013-12-12 at 11.13.28

כל אחד יכול למצוא את עצמו בתוך הדבר הזה

Bottom shadow
עושים את זה ביחד

עושים את זה ביחד

Bottom shadow
האמנים שהשתתפו באלבום מספרים על המשמעות מאחורי השירים ועל החיבור האישי שלהם לכל שיר ושיר באלבום

אהבה היא העוגן של העולם

Bottom shadow
אומנים מדברים על העבודה עם שמוליק נויפלד ועל המשמעות מאחורי השירים שלהם באלבום

לכל שיר יש את הגורל שלו

Bottom shadow
עורכת אוף ליין: ברונה טננגאוזר, עורך און ליין- שלמה חזן ל"פילמו", עורך סאונד: הודי בן ארי, לוגו אנימציה - אילן בוני לגראויטי, גרפיקה לוגו - ליאורה זמלמן, ניהול קריאטיב: רוני שניידר

הרגשה של התרוממות רוח כזאת

Bottom shadow
ערן צור מדבר על הסינגל החדש מתוך המשקפיים של נויפלד "נסיעת חינם" ועל העבודה עם שמוליק נויפלד.

ערן צור – נסיעת חינם

Bottom shadow
צילום: ריינר תקשורת, עורך אוף ליין: דרור שוסטק, עורך און ליין: שלמה חזן ל"פילמו", עורך סאונד: הודי בן ארי, לוגו אנימציה: אילן בוני ל"גראויטי", גרפיקה לוגו: ליאורה זמלמן, ניהול קריאטיב: רוני שניידר, תחקיר וראיון: ליאור נויפלד, הפקה בפועל: שירלי רוזיליו, אמיר פרי.

טיזר נסיעת חינם

Bottom shadow
צילום: ריינר תקשורת, עורכת אוף ליין: ברונה טננגאוזר, עורך און ליין: שלמה חזן ל"פילמו", עורך סאונד: הודי בן ארי, לוגו אנימציה: אילן בוני ל"גראויטי", גרפיקה לוגו: ליאורה זמלמן, ניהול קריאטיב: רוני שניידר, תחקיר וראיון: ליאור נויפלד, הפקה בפועל : שירלי רוזיליו, אמיר פרי.

השלם הזה

Bottom shadow
צילום: ריינר תקשורת, עורכת אוף ליין: ברונה טננגאוזר, עורך און ליין: שלמה חזן ל"פילמו", עורך סאונד: הודי בן ארי, לוגו אנימציה: אילן בוני ל"גראויטי", גרפיקה לוגו: ליאורה זמלמן, ניהול קריאטיב: רוני שניידר, תחקיר וראיון: ליאור נויפלד, הפקה בפועל : שירלי רוזיליו, אמיר פרי.

לעשות משהו שהוא שלם

Bottom shadow

מדברים עלינו

niofCasePrev

המשקפיים של נויפלד "ידיעות השרון"

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד ב-mako

שמוליק נויפלד ב-mako

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד ב-nrg

המשקפיים של נויפלד ב-nrg

Bottom shadow
מעריב - חמוש במשקפיים

כתבה בעיתון מעריב – חמוש במשקפיים

Bottom shadow
ראיון בגל"צ

ראיון בתוכנית הרדיו בילוי היום

Bottom shadow
סיכום אירועי פסטיבל הפסנתר 2014

sharonNews – סיכום אירועי פסטיבל הפסנתר 2014

Bottom shadow
חרסונסקי ממליץ

חרסונסקי ממליץ – מופע ההשקה של נויפלד

Bottom shadow
פסטיבל הפסנתר במוזיאון תל אביב

הבלוג של יובל אראל

Bottom shadow
mako ביקורות

mako ביקורות

Bottom shadow
ביקורת של גיא טנא מאתר גל"צ

ביקורת גיא טנא מאתר גל"צ

Bottom shadow
שמוליק נויפלד מתארח אצל אוהד חיטמן

שמוליק נויפלד מתארח אצל אוהד חיטמן

Bottom shadow
פסטיבל הפסנתר 2014: הופעות מומלצות

פסטיבל הפסנתר 2014: הופעות מומלצות

Bottom shadow
מוזיקה היום עם יואב קוטנר

מוסיקה היום עם יואב קוטנר

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד - ראיון משותף של שמוליק ורועי לתוכניתו של יואב גינאי - רשת ב'

ראיון משותף של שמוליק ורועי לתוכניתו של יואב גינאי

Bottom shadow
אולפן שישי בערוץ 2

אולפן שישי בערוץ 2

Bottom shadow
ראיון ב"מוסף" ערוץ 1

ראיון ב"מוסף" בערוץ 1

Bottom shadow
ראיון בתוכנית הרדיו "מאחורי השירים"

ראיון בתוכנית הרדיו "מאחורי השירים"

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד- הצוללת הצהובה רשת ג'

הצוללת הצהובה רשת ג'

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד- ראיון רדיו לתכנית בהנחייתה של רבקה מכאלי- 103FM

ראיון רדיו לתכנית בהנחייתה של רבקה מכאלי

Bottom shadow
חם באוזן

חם באוזן

Bottom shadow
ראיון רדיו ברשת ב' בחצי היום

ראיון רדיו ברשת ב' בחצי היום

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד - ביקורות

המשקפיים של נויפלד – ביקורות

Bottom shadow
כתבת ההשקה מ-ynet

כתבת ההשקה מ-YNET

Bottom shadow
ביקורת האלבום - יוסי חרסונסקי

ביקורת האלבום – יוסי חרסונסקי

Bottom shadow
ביקורת קול אחד - חרסונסקי

ביקורת קול אחד – חרסונסקי

Bottom shadow
פרגון מעידן רייכל - פייסבוק/אינסטגרם

פרגון מעידן רייכל – פייסבוק/אינסטגרם

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד ברדיו

ראיון עם שמוליק נויפלד ברדיו קול רגע

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד ברדיו

אבי בללי ושמוליק נויפלד בראיון לגלי צה"ל

Bottom shadow
צפו במשפ' נויפלד - אבא ובן "קול אחד"

צפו במשפחת נויפלד – אבא ובן "קול אחד"

Bottom shadow
1111Screen Shot 2014-03-23 at 08.40.27

דניאלה מילוא בראיון אצל איריס קול – 103FM

Bottom shadow
t 2014-03-18 at 14.19.38

ביקורת דבר והיפוכו – יוסי חרסונסקי

Bottom shadow
123

דבר והיפוכו בוואלה

Bottom shadow
Screen Shot 2014-03-03 at 13.22.57

מתוך כתבה באתר THE POST

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד ברדיו

אבי בללי ושמוליק נויפלד בראיון אצל איריס קול

Bottom shadow
יוגב אוחיון ומכבי תל אביב מתארחים אצל המשקפיים של נויפלד

יוגב אוחיון וגיא פניני מגלים את הנשק הסודי שלהם

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד, בדיוק אותו דבר

המשקפיים של נויפלד, בדיוק אותו דבר

Bottom shadow
בדיוק אותו דבר

ynet: דואט במשקפיים: אבי בללי וסמדר אקראי

Bottom shadow
שמוליק נויפלד, היוצר של "המשקפיים של נויפלד" בראיון ברשת ג' לרגל יציאת הסינגל הראשון מהפרוייקט, "נסיעת חינם"

ראיון ברשת ג' בתוכנית מגזין החלונות

Bottom shadow
שמוליק נויפלד, היוצר של "המשקפיים של נויפלד" בראיון מיוחד ברדיו ללא הפסקה לרגל יציאת הסינגל הראשון מהאלבום, "נסיעת חינם"

ראיון אצל איריס קול ברדיו ללא הפסקה

Bottom shadow
שמוליק נויפלד, היוצר של המשקפיים של נויפלד בראיון אצל ניב רסקין בגלי צה"ל לרגל יציאת הסניגל הראשון מהפרויקט, "נסיעת חינם".

ראיון אצל ניב רסקין

Bottom shadow
חרסונסקי ממליץ

חרסונסקי ממליץ

Bottom shadow
המשקפיים של נויפלד בחדשות הבידור

המשקפיים של נויפלד בחדשות הבידור

Bottom shadow
בכורה: ערן צור מאוייר ב"נסיעת חינם". צפו

בכורה: ערן צור מאוייר ב"נסיעת חינם"

Bottom shadow
ערן צור חונך את פרויקט "המשקפיים של נויפלד"

ערן צור חונך את פרויקט "המשקפיים של נויפלד"

Bottom shadow
ערן צור ושמוליק נויפלד ב"נסיעת חינם". האזינו

ערן צור ושמוליק נויפלד ב"נסיעת חינם"

Bottom shadow
הופעה חגיגית לרגל אלבום זהב יום שני 5/1/2015 22:00 זאפה הרצליה